fbpx

Darmowy webinar z Ekspertem !

Czy sprzedaż na eBay to dobry pomysł na początek

Zdobądź wiedzę, narzędzia i strategie niezbędne do prowadzenia skutecznej sprzedaży na eBay!

Do Webinaru pozostało:
+ KONSULTACJA ! 30 minut (Reklama aplikacji na Facebooku) (Zdjęcie w tle na Facebooka) (1240×924 px)

Twój Pierwszy Krok w e-Commerce:
Odkryj Potencjał Sprzedaży na eBay!

Podczas Webinaru:

Dla kogo przeznaczony nasz Webinar?

Początkujących sprzedawców online

Jeśli myślisz o rozpoczęciu sprzedaży online, ale nie wiesz, jak zacząć, ten webinar dostarczy Ci niezbędnych narzędzi i wiedzy, aby rozpocząć swoją podróż.

Osób zainteresowanych sprzedażą międzynarodową

Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty poza granicami swojego kraju, nauczysz się, jak skonfigurować wysyłkę i rozwiązać potencjalne problemy związane z handlem międzynarodowym.

Obecnych sprzedawców, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność

Jeżeli już prowadzisz sprzedaż online, ale chcesz rozszerzyć swoją działalność na eBay, ten webinar pomoże Ci to zrobić efektywnie i bezproblemowo.

Kim jesteśmy?

Witaj, jestem Kalina Kruszewska i specjalizuję się w pomocy w rozwoju biznesów online. Od 2015 roku z sukcesem pomagam polskim przedsiębiorstwom we wprowadzeniu ich produktów na zagraniczne platformy sprzedażowe, takie jak Amazon, eBay, Kaufland, Otto, Mytoys czy Hood.

Najważniejszą informacją o mnie jest to, że jestem praktykiem – każdego dnia stawiam czoła nowym wyzwaniom i wspieram moich klientów w sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Podczas studiów filologicznych, ukończonych z wyróżnieniem w 2018 roku, zdobyłam również umiejętności pedagogiczno-psychologiczne, które wykorzystuję podczas szkoleń i konsultacji z klientami.

Dodatkowo, interesuję się wszystkimi nowinkami prawnymi dotyczącymi handlu online, co pozwala mi pomóc moim klientom w rozszerzeniu swojej działalności na rynek niemiecki bez żadnych problemów.

Firma Ecomplace powstała dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku niemieckim, poznaniu mentalności, języka, kultury oraz skutecznych strategii sprzedażowych. Jesteśmy przekonani, że nasze umiejętności i doświadczenie pozwolą nam pomóc naszym przyszłym klientom w osiągnięciu sukcesu na rynkach zagranicznych.

2I4A2316

Kim jesteśmy?

robert-1

Nazywam się Robert Bekas i całe swoje życie zawodowe zajmuje się sprzedażą. Ostatnie 5 lat to sprzedaż w branży e-commerce, a konkretnie handel na platformie eBay. Nie potrzebuję sklepu fizycznego, wystarczy ten wirtualny, z którego można sprzedawać na cały świat co jest dla mnie bardzo dobra opcja.

eBay oferuje ogromne możliwości o czym sam dowiadywałem się stopniowo. Nauka zajęła mi sporo czasu, popełniłem sporo błędów, ale dzięki temu poznałem dobrze ten marketplace. Przerobiłem większość dostępnych strategii od sprzedaży fizycznych produktów, dropshippingu po arbitraż. Każda opcja jest ciekawa i każda inna, ale zasada sprzedaży zostaje zawsze taka sama.

Posiadam 4 konta eBay, aktywnie testuję i sprawdzam nowe strategie oraz możliwości, a Ciebie zapraszam i zachęcam do eksploracji handlu na eBayu.

Poznaj opinie naszych klientów !

Nie przegap szansy na zdobycie cennych rad
od eksperta eBay, Roberta Bekasa. Odkryj tajniki
e-commerce i rozwiń swój biznes!