Przejdź do treści

Nasze Usługi

Zrzut ekranu 2022-05-13 o 10.01.30

Rejestracja w LUCID

 

Wymagana rejestracja dla wszystkich sprzedawców wprowadzających opakowania na rynek Niemiecki.

Z naszą pomocą kompleksowo zarejestrujesz w LUCID swoje opakowania i będziesz mógł rozpocząć sprzedaż na rynku Niemieckim.

Odblokowanie kont Amazon i eBay

Amazon lub eBay zablokowały Twoje konto? Nie znasz przyczyny blokady i nie wiesz jak odzyskać dostęp do platformy? Zdaj się na nas!

christin-hume-hBuwVLcYTnA-unsplash-scaled650x650

Zablokowane konto w serwisach Amazon i eBay oznacza dla sprzedawcy wiele problemów. Sprzedaż staje, z dnia na dzień tracimy przychody, a formalności związane z odzyskaniem dostępu do konta mogą okazać się przytłaczające. Na szczęście sprzedawcy nie muszą sobie radzić z tym problemem sami! Jak możemy Ci pomóc w odblokowaniu konta?

01

Ustalenie
przyczyn blokady

Zaczynamy od ustalenia przyczyny blokady. A tych może być wiele: sprzedaż produktów niezgodnych z regulaminem platformy (używanych, przeterminowanych czy nieoryginalnych), zduplikowane konta czy naruszenie praw intelektualnych producentów i innych sprzedawców to tylko niektóre z nich.

02

Wdrożenie
procedury naprawczej

Przygotowujemy procedurę naprawczą. Mówiąc krótko – opracowujemy plan komunikacji z Amazonem lub eBay, którego celem jest odblokowanie konta. Robiliśmy to już wielokrotnie, więc wiemy, jak z nimi skutecznie rozmawiać.

03

Proces
apelacyjny

Przeprowadzamy proces apelacyjny według zasad danej platformy aby przywrócić płynność Twojej sprzedaży i odblokować Twoje przychody.