Kursy online

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów online

Wykupiłeś już dostęp do kursu?

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Kurs Online Pakiet Basic

PAKIET BASIC – Rozpocznij lub wróć do sprzedaży w Wielkiej Brytanii

GDY UKOŃCZYSZ NASZE SZKOLENIE – Samodzielnie przygotujesz swoją strategię sprzedaży na rynku UK. I niezależnie od tego, gdzie zaczynasz – nawet jeśli jesteś na samym początku swojej drogi – będziesz wiedzieć, jak poruszać się w świecie sprzedaży online na rynku UK. Zaczniesz lub wznowisz swoją drogę do budowania stabilnego wzrostu sprzedaży twoich produktów. Bez obaw o największe bolączki tego rynku od czasów Brexit’u, czyli problemów celnych, podatkowych i logistycznych.

Kurs Online Pakiet Vip

PAKIET VIP – Rozpocznij lub wróć do sprzedaży w Wielkiej Brytanii

PAKIET VIP DODATKOWO ZAWIERA:
Szkolenie z firmą Global24 – 1h
Szkolenie z biurem księgowym Taxology – 1h
Szkolenie z Robertem Bekasem – 1h
Szkolenie z Ebury
Checklista – 10 kroków do rozpoczęcia sprzedaży online
Checklista – Dokumenty oraz informacje wymagane do założenia konta sprzedawcy

Kurs Lucid

Kurs rejestracji do Lucid

Kurs jest dedykowany wszystkim, którzy chcą zrozumieć i skutecznie zarządzać procesem rejestracji opakowań w systemie Lucid oraz nawiązywać współpracę z firmami recyklingowymi.

To szkolenie da Ci nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne narzędzia, które są niezbędne do skutecznego zarządzania opakowaniami w Twojej firmie.

Zapewniamy kompleksowe podejście do tematu, abyś mógł w pełni zrozumieć proces rejestracji i składania raportów w systemie lucid.

25

Kurs Fundamenty sprzedaży Online

Kurs Rejestracji do Lucid

Czy marzysz o rozpoczęciu sprzedaży swoich produktów na rynku niemieckim? Pragniesz, aby Twoja firma osiągnęła sukces na takich platformach, jak Amazon, eBay, Kaufland, Hood czy Otto, ale nie wiesz, od czego zacząć?