Przejdź do treści

Cześć, nazywam się Kalina Kruszewska i wiem jak pomóc Ci w rozwoju twojego biznesu online. Od 2015 roku jestem stale związana z branżą e-commerce, codziennie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w przeróżnych webinarach oraz szkoleniach, zwłaszcza w Niemczech, ponieważ tym rynkiem głównie się zajmuję. Z powodzeniem wprowadziłam już na rynek niemiecki wiele polskich przedsiębiorstw, na platformy takie jak Amazon, eBay czy Kaufland.  

Jedną z najważnejszych informacji dot. mojej osoby jest to, że jestem PRAKTYKIEM, więc moja wiedza to 7 lat ciężkiej pracy i doświadczeń jakie zebrałam podczas przedzierania się przez świat e-commerce. W tym wszyskim pomogła mi  znajomość języka niemieckiego oraz kultury tego kraju, które nabyłam podczas studiow językowych oraz życia na terenie Niemiec.

Moją wiedzę pedagogiczną oraz psychologiczną wykorzystuję podczas szkoleń oraz konsultacji których udzielam, jak i podczas nagrywania mojego najnowszego kursu oraz krótkich filmów na YouTube. 

Oprócz tego interesuję się wszystkimi nowinkami prawnymi odnośnie handlu online, dlatego z moją pomocą sprawnie i bezpromblemowo rozszerzysz działalność swojej firmy poprzez wprowadzenie jej na rynek niemiecki. 

ecomplace-kalina-kruszewska
ecomplace-mateusz-cieglewicz

Cześć, nazywam się Mateusz Cięglewicz i ze światem handlu jestem związany już od kilkunastu lat. 

Moja przygoda ze sprzedażą zaczęła w 2009r, wtedy zacząłem poznawać tajniki sprzedaży bezpośredniej, hurtowej oraz on-line.

Doświadczenie zdobywałem na rynku europejskim, oraz w USA gdzie przez wiele lat uczestniczyłem w budowaniu projektów handlowych skierowanych na sprzedaż on-line poprzez platformy takie jak Amazon.

Podczas zawodowego życia miałem okazję znaleźć się w sytuacjach w których mogłem się sprawdzić. 

Kontakty z międzynarodowymi klientami w sprawie sprzedaży jak i importu są moim ulubionym zajęciem. 

Świat zmierza w kierunku sprzedaży internetowej i handlu on-line, dlatego też ja, od niedawna skierowałem swoją uwagę na to zagadnienie. 

Myślę, że moje umiejętności i doświadczenie znajdą swoje przełożenie na tym nowym polu, i będę mógł pomóc naszym przyszłym klientom.

Zaangażowanie

Zawsze jesteśmy we wszystkim na 100% swoich możliwości.
Wiemy że ludzie to doceniają, gdy czują żę szczerze chcemy pomóc.

Wiedza

Wieloletnie doświadczenie w handlu, oraz e-commerce pomaga nam rozwiązać każdy problem, jak i świetnie przekazać zdobytą wiedzę.

Indywidalne podejście

Każdy klient traktowany jest jako nowe wyzwanie, dla każdego wypracowywany jest indywidualny plan działania, a następnie wdrażany w życie.

cropped-ecomplace-consulting-logo-1.png
ecomplace-o-nas