Przejdź do treści

Cześć, nazywam się Kalina Kruszewska i wiem jak pomóc Ci w rozwoju twojego biznesu online. Od 2015 roku jestem stale związana z branżą e-commerce i z powodzeniem wprowadziłam na rynek niemiecki wiele polskich przedsiębiorstw, na platformy takie jak Amazon, eBay  Kaufland, Otto, Mytoys, czy Hood.

Jedną z najważniejszych informacji dot. mojej osoby jest to, że jestem PRAKTYKIEM. Codziennie stawiam czoło nowym wyzwaniom, z którymi zmagają się moi klienci i wspieram ich w sprzedaży na zagranicznych marketplace’ach.

Podczas studiów filologicznych, które w 2018 roku ukończyłam z wyróżnieniem, nabyłam umiejętności pedagogiczno-psychologiczne, które wykorzystuje podczas szkoleń i konsultacji z moimi klientami. 

Oprócz tego interesuję się wszystkimi nowinkami prawnymi odnośnie handlu online, dlatego z moją pomocą sprawnie i bezproblemowo rozszerzysz działalność swojej firmy poprzez wprowadzenie jej na rynek niemiecki. 

Firma Ecomplace powstała dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku niemieckim, poznaniu mentalności, języka, kultury oraz działających strategi sprzedażowych.

Projekt bez tytułu (1)
ecomplace-mateusz-cieglewicz

Cześć, nazywam się Mateusz Cięglewicz i ze światem handlu jestem związany już od kilkunastu lat. 

Moja przygoda ze sprzedażą zaczęła w 2009r, wtedy zacząłem poznawać tajniki sprzedaży bezpośredniej, hurtowej oraz on-line.

Doświadczenie zdobywałem na rynku europejskim, oraz w USA gdzie przez wiele lat uczestniczyłem w budowaniu projektów handlowych skierowanych na sprzedaż on-line poprzez platformy takie jak Amazon.

Podczas zawodowego życia miałem okazję znaleźć się w sytuacjach w których mogłem się sprawdzić. 

Kontakty z międzynarodowymi klientami w sprawie sprzedaży jak i importu są moim ulubionym zajęciem. 

Świat zmierza w kierunku sprzedaży internetowej i handlu on-line, dlatego też ja, od niedawna skierowałem swoją uwagę na to zagadnienie. 

Myślę, że moje umiejętności i doświadczenie znajdą swoje przełożenie na tym nowym polu, i będę mógł pomóc naszym przyszłym klientom.

Zaangażowanie

Zawsze jesteśmy we wszystkim na 100% swoich możliwości.
Wiemy, że ludzie to doceniają gdy czują że szczerze chcemy pomóc.

Wiedza

Wieloletnie doświadczenie w handlu, oraz e-commerce pomaga nam rozwiązać każdy problem, jak i świetnie przekazać zdobytą wiedzę.

Indywidalne podejście

Każdy klient traktowany jest jako nowe wyzwanie, dla każdego wypracowywany jest indywidualny plan działania, a następnie wdrażany w życie.

Projekt bez tytułu - 2